Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne dla iPhone

Zostań władcą asfaltu w dynamicznej i zwariowanej grze wyścigowej na iPhone

Asphalt 8: Airborne to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier wyścigowych. Dostępna na iPhone i iPad gra odznacza się się dopracowanym silnikiem fizyki, nowymi samochodami i trasami, rozbudowanym trybem kariery. W Asphalt 8: Airborne nie zabrakło również trybu gry wieloosobowej, dzięki któremu możecie konkurować ze swoimi znajomymi.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Nowe samochody
  • 9 nowych lokalizacji
  • Świetna grafika
  • Tryb gry wieloosobowej

Wady

  • Odblokowywanie nowych samochodów trwa wieki

Doskonały
9

Asphalt 8: Airborne to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier wyścigowych. Dostępna na iPhone i iPad gra odznacza się się dopracowanym silnikiem fizyki, nowymi samochodami i trasami, rozbudowanym trybem kariery. W Asphalt 8: Airborne nie zabrakło również trybu gry wieloosobowej, dzięki któremu możecie konkurować ze swoimi znajomymi.

47 samochodów do mielenia asfaltu

W Asphalt 8: Airborne Gameloft postawił na liczbę samochodów. Jest ich aż o 80% więcej niż poprzednio. Wśród nich znajdziemy Ferrari, Lamborghini czy Bugatti. Oczywiście, nie wszystkie samochody są dostępne od ręki. Część z nich należy odblokować zbierając punkty i przechodząc kolejne etapy rozgrywki. Jak zwykle, nie zabrakło modułu płatności wewnątrz aplikacji dla tych, którzy nie chcą czekać i wolą wyłożyć nieco pieniędzy. W sumie do zebrania w Waszym garażu jest aż 47 modeli.

W Asphalt 8: Airborne wzbogacono świat gry. Do dyspozycji fanów wyścigów oddano 9 nowych lokalizacji, takich jak Wenecja, Londyn, Barcelona, Tokio, Monako czy pustynia Newady. Na trasach roi się także od różnego typu skrótów, których odkrywanie wzbogaca całą rozgrywkę.

Nie mogło także zabraknąć w Asphalt 8: Airborne trybu kariery. Znajdziecie w nim aż 8 sezonów wyścigów i 180 rajdowych imprez, w których można brać udział. Obok trybu kariery znajdziecie w Asphalt 8: Airborne tryb szybkiego wyścigu z 6 rodzajami rajdów. Gra oferuje także tryb multiplayer, dzięki któremu można zmierzyć się online z 8 graczami. Na tablicy wyników sprawdzicie pozycję swoją i swoich znajomych.

Sterowanie niemal bez zmian

Sterowanie w Asphalt 8: Airborne niewiele się zmieniło w stosunku do poprzednich części gry. Nie zabrakło nitro do przyśpieszenia samochodu, czy możliwości driftu. Nowym elementem jest tryb „skoków”, – czyli spektakularne powietrzne akrobacje w wykonaniu rozpędzonych samochodów.

Do sterowania samochodem w Asphalt 8: Airborne można wybrać jeden, z kilku sposobów. Albo za pomocą wirtualnych przycisków na ekranie, albo wykorzystując akcelerometr, lub tworząc kombinację obu tych metod.

Nowa grafika i świetna muzyka

Od strony graficznej Asphalt 8: Airborne prezentuje się naprawdę dobrze. Dopracowany, szczegółowy świat i cieszące oko efekty. Gra zyskała wizualnie dzięki nowemu silnikowi graficznemu. Również muzyka w Asphalt 8: Airborne jest niczego sobie. Gra oferuje różne style muzyczne, od elektro po rock.

Werdykt

Mimo wszystkich tych nowości, w rzeczywistości Asphalt 8: Airborne nie zmienił się aż tak bardzo, w stosunku do poprzednich części. Nowe samochody, wzbogacony świat, trochę więcej efektów wizualnych. Nie zmienia to jednak faktu, że Asphalt 8: Airborne na iPhone to gra, która powinna przypaść do gustu fanom ścigania. Wyścigi, tryb kariery, gra wieloosobowa – wszystko to dostarcza masę rozrywki na długie godziny. Jest to jedna z najlepszych gier w swojej kategorii.

- nowy samochód: Lykan HyperSport

Zmiany

  • - nowy samochód: Lykan HyperSport

Najczęściej pobierane Wyścigi na iphone

Asphalt 8: Airborne

Download

Asphalt 8: Airborne 2.3.0

Opinie użytkowników o Asphalt 8: Airborne

Sponsorowany×